Foto interiér

2-posteľová kamenná 2-posteľová kamenná 2-posteľová komora má túto kúpeľňu 3-posteľová buková... 3-posteľová buková 4-posteľová kosačinka 4-posteľová šopa artefakty na chodbe detail interiérového schodiska 4-posteľovej poschodovej izby komu je chladno, tu sa určite zahreje kuchynka v kosačinke kúpeľňa v 2-posteľovej komore kúpeľňa v 3-posteľovej kúsok histórie kútik v spoločenskej miestnosti, kde si deti nájdu, čo chcú najväčšia izba - 6-posteľový apartmán panvice pripravené na naštartovanie posedenie na čerstvom vzduchu za každého počasia posedenie vonku a predsa pod strechou schodisko takto varia staré mamy... v 4-posteľovej poschodovej na poschodí... v jedálni ešte raňajky nedoniesli... v kosačinke gazdiná jesť nedoniesla... v kosačinke sa cítite ako doma v spoločenskej miestnosti stôl pripravený na zasadanie vedenia Microsoftu vchod do 3-posteľovej vchod do poschodovej izby so 4 posteľami WC v 2-posteľovej kamennej WC v kosačinke z kúpeľne v apartmáne zátišie v prípravovni stravy

Čo o nás povedali a netárali :)

" Naozaj skvela, v sucasnom jazyku by sa dalo bez prehanania povedat 'kultova' poloha. Velmi stylove, ale zaroven domacke prostredie. Navyse okolie poskytuje naozaj mnozstvo roznych tras, vyletov a zaujimavosti. Najvacsi bonus bol domaci sef - rozhladeny a velmi informativny po kazdej stranke. Takze aj nepripraveni turisti budu mat o program postarene. Znie to cele ako PR, co aj je - akurat, ze ho pisem rad a dobrovolne :) "

IvaneG

" veľmi ochotný a milý personál, super lokalita, vybavenie izby, výborný wifi signál, krásne prostredie a vynikajúce raňajky. 100 % spokojnosť, nemohlo byť lepšie "

Jaroslav

" Páčilo sa nám všetko. Zásluhou majiteľa tam vládla rodinná pohoda. Majiteľ vedel dať výborné typy na výlety, zaujímavé akcie. "

Ľubica

" Krásna drevenica s nádychom romantiky "

Michal

" Very nice, quiet place, comfortable with a lot of possibilities. Breakfast is good. There was even a campfire with wine. The owner is kind and helps if you need it. We would definitely recommend this place. Some minutes from the mountains on foot. "

Anonym

" Boli sme absolutne spokojní, majiteľ nemá chybu, veľmi sa snaží. Pobyt sme si užili, odporúčame:-) Radi sa vrátime :-) "

Babeta

" We have stayed 2 nights in this awesome place. Room was very clean, large. Kitchen was shared and fully equipped. There are games to play and normal wifi. The village also have a nice place to eat ( but they don't cook on Sundays). "

Zoltan