Foto exteriér

čas kvetu... čelný zimný pohľad detail strechy detail živej výzdoby hapčííí historické doplnky na dvore jarné hry na dvore... keď je hojdačka voľná... keď kvitne rebarbora keď zima treští... kráľovka zo západu na bicykli po planine na priečelí náš endemit-lykovec muránsky naša lúka ocenenie 9,7 z 10  znamená, že zlepšovať sa ešte trošku dá... oduševnený výklad v múzeu zvoncov párik v kadi pohľad na náš dvor pohľad od parkoviska pohľad z okna na dvor relax pri zapadajúcom slnku rozkvitnutá záhradka sviatočne prestreté... v zimnom šate večerná vianočná atmosféra vianoce v našom kostole vitajte u nás wellness momentálne obsadený... zimná atmosféra na dvore

Čo o nás povedali a netárali :)

" Naozaj skvela, v sucasnom jazyku by sa dalo bez prehanania povedat 'kultova' poloha. Velmi stylove, ale zaroven domacke prostredie. Navyse okolie poskytuje naozaj mnozstvo roznych tras, vyletov a zaujimavosti. Najvacsi bonus bol domaci sef - rozhladeny a velmi informativny po kazdej stranke. Takze aj nepripraveni turisti budu mat o program postarene. Znie to cele ako PR, co aj je - akurat, ze ho pisem rad a dobrovolne :) "

IvaneG

" veľmi ochotný a milý personál, super lokalita, vybavenie izby, výborný wifi signál, krásne prostredie a vynikajúce raňajky. 100 % spokojnosť, nemohlo byť lepšie "

Jaroslav

" Páčilo sa nám všetko. Zásluhou majiteľa tam vládla rodinná pohoda. Majiteľ vedel dať výborné typy na výlety, zaujímavé akcie. "

Ľubica

" Krásna drevenica s nádychom romantiky "

Michal

" Very nice, quiet place, comfortable with a lot of possibilities. Breakfast is good. There was even a campfire with wine. The owner is kind and helps if you need it. We would definitely recommend this place. Some minutes from the mountains on foot. "

Anonym

" Boli sme absolutne spokojní, majiteľ nemá chybu, veľmi sa snaží. Pobyt sme si užili, odporúčame:-) Radi sa vrátime :-) "

Babeta

" We have stayed 2 nights in this awesome place. Room was very clean, large. Kitchen was shared and fully equipped. There are games to play and normal wifi. The village also have a nice place to eat ( but they don't cook on Sundays). "

Zoltan