Ubytovanie

Ubytovanie je vhodné tak pre rodiny s deťmi ako aj pre menšie skupiny. Oddych môžete nájsť v siedmich 2 až 6-lôžkových izbách, všetky sú vybavené vlastným sociálnym zariadením. K dispozícii Vám bude aj priestranná jedáleň s pôvodnou murovanou pecou a spoločenská miestnosť – herňa s posedením pred rozžiareným ohniskom krbu, ktoré oceníte najmä po zimnej lyžovačke. K vyplneniu času vašich detí počas pobytu slúži vonkajšie ihrisko so šmýkačkou, preliezačkami, hojdačkou, lanovkou, lezeckou stenou a trampolínou, zatiaľ čo vy si môžete oddýchnuť pri hraní volejbalu, alebo pri rozhovoroch počas grilovania, či opekania. Unavené telá po túrach zrelaxujú v našom miniwellnesse so saunou a vyhrievanou vonkajšou drevenou kaďou.
Počas Vášho pobytu Vám radi pomôžeme s trávením voľného času. V zime či na jar odporučením najvhodnejšieho lyžiarskeho terénu v okolí, poskytnutím zľavových kupónov pre našich hostí na lyžovačku, v lete poskytnutím informácií o otváracích hodinách v okolitých jaskyniach, hradoch, zámkoch, múzeách či bazénoch, či zorganizovaním výletu pre Vás i Vašich blízkych.

Cenník ubytovania nájdete tu.

Odporúčame si pozrieť aj foto interiéru a exteriéru :)

Stiahnite si náš ubytovací poriadok.

Čo o nás povedali a netárali :)

" Naozaj skvela, v sucasnom jazyku by sa dalo bez prehanania povedat 'kultova' poloha. Velmi stylove, ale zaroven domacke prostredie. Navyse okolie poskytuje naozaj mnozstvo roznych tras, vyletov a zaujimavosti. Najvacsi bonus bol domaci sef - rozhladeny a velmi informativny po kazdej stranke. Takze aj nepripraveni turisti budu mat o program postarene. Znie to cele ako PR, co aj je - akurat, ze ho pisem rad a dobrovolne :) "

IvaneG

" veľmi ochotný a milý personál, super lokalita, vybavenie izby, výborný wifi signál, krásne prostredie a vynikajúce raňajky. 100 % spokojnosť, nemohlo byť lepšie "

Jaroslav

" Páčilo sa nám všetko. Zásluhou majiteľa tam vládla rodinná pohoda. Majiteľ vedel dať výborné typy na výlety, zaujímavé akcie. "

Ľubica

" Krásna drevenica s nádychom romantiky "

Michal

" Very nice, quiet place, comfortable with a lot of possibilities. Breakfast is good. There was even a campfire with wine. The owner is kind and helps if you need it. We would definitely recommend this place. Some minutes from the mountains on foot. "

Anonym

" Boli sme absolutne spokojní, majiteľ nemá chybu, veľmi sa snaží. Pobyt sme si užili, odporúčame:-) Radi sa vrátime :-) "

Babeta

" We have stayed 2 nights in this awesome place. Room was very clean, large. Kitchen was shared and fully equipped. There are games to play and normal wifi. The village also have a nice place to eat ( but they don't cook on Sundays). "

Zoltan